Molly's Game

 

Είδος: Δράμα
Σκηνοθεσία: ΜΟΛΙ ΜΠΛΟΥΜ & ΑΑΡΟΝ ΣΟΡΚΙΝ
Πρωταγωνιστούν: ΚΕΒΙΝ ΚΟΣΤΝΕΡ, ΙΝΤΡΙΣ ΕΛΜΠΑ, ΜΑΪΚΛ ΣΕΡΑ, ΤΖΕΣΙΚΑ ΤΣΑΣΤΕΪΝ

 

Αίθουσα:  3  //  Ώρες προβολής:  22:25 
 

 

 


 

Ο Επιβάτης // The Commuter

 

Είδος: Μυστηρίου
Σκηνοθεσία: ΖΟΜ ΚΟΛΕ ΣΕΡΑ
Πρωταγωνιστούν: ΛΙΑΜ ΝΙΣΟΝ, ΒΕΡΑ ΦΑΡΜΙΓΚΑ, ΣΑΜ ΝΙΛ

 

Αίθουσα:  4  //  Ώρες προβολής:  19:55, 22:20 
 

 

 



 

Γατό... συμμορία: Η αρχή

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία:
Τις φωνές τους δανείζουν: ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΚΑΝΑΣ, ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΟΙΜΗΣ ΠΕΤΡΟΥ, ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΤΑΙΚΟΥ, ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΡΩΤΗΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΦΑΝΤΗΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

Αίθουσα:  2  //  Ώρες προβολής:  17:35* 
Με αστερίσκο (*προβάλλεται μόνο Σάββατο και Κυριακή

 



 

Η πιο σκοτεινή ώρα // Darkest Hour

 

Είδος: Κοινωνική
Σκηνοθεσία: ΤΖΟ ΡΑΙΤ
Πρωταγωνιστούν: ΓΚΑΡΙ ΌΛΝΤΜΑΝ, ΚΡΙΣΤΙΝ ΣΚΟΤ ΤΟΜΑΣ, ΛΙΛΙ ΤΖΕΙΜΣ, ΜΠΕΝ ΜΕΝΤΕΛΣΟΝ, ΣΤΙΒΕΝ ΝΤΙΛΕΙΝ, ΡΟΝΑΛΝΤ ΠΙΚΑΠ

 

Αίθουσα:  1  //  Ώρες προβολής:  19:50, 22:30 
 

 

Ποτέ μην παραιτείσαι, ποτέ μην υποχωρείς.

 

12 Δυνατοί // 12 Strong

 

Είδος: Περιπέτεια
Σκηνοθεσία: ΝΙΚΟΛΑΙ ΦΟΥΓΚΛΣΙΓΚ
Πρωταγωνιστούν: ΚΡΙΣ ΧΕΜΣΓΟΥΕΡΘ, ΜΑΙΚΛ ΣΑΝΟΝ, ΜΑΙΚΛ ΠΕΝΙΑ

 

Αίθουσα:  2  //  Ώρες προβολής:  19:45, 22:25 
 

 

Την 11η Σεπτέμβριου του 2001, ο κόσμος παρακολουθούσε με τρόμο.
Τη 12η Σεπτεμβρίου του 2001, κατατάχτηκαν εθελοντικά να πολεμήσουν.

 

The Bachelor 2

 

Είδος: Κωμωδία
Σκηνοθεσία: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ
Πρωταγωνιστούν: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΑΤΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΙΤΣΕΛΗΣ, ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗΣ, ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΟΥΦΑΚΟΥ, ΤΟΝΙ ΣΦΗΝΟΣ, ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΗ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ, ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ, ΝΙΝΟ ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ, ΜΕΛΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

Αίθουσα:  5  //  Ώρες προβολής:  20:05, 22:30
 

 

 

 

Θαύμα // Wonder

 

Είδος: Κοινωνική
Σκηνοθεσία: ΣΤΙΒΕΝ ΤΣΜΠΟΣΚΙ
Πρωταγωνιστούν: ΤΖΟΥΛΙΑ ΡΟΜΠΕΡΤΣ, ΟΟΥΕΝ ΓΟΥΙΛΣΟΝ, ΤΖΕΪΚΟΜΠ ΤΡΕΜΠΛΕΪ, ΜΑΝΤΙ ΠΑΤΙΝΚΙΝ, ΝΤΑΒΙΝΤ ΝΤΙΓΚΣ

 

Αίθουσα:  3  //  Ώρες προβολής:  20:00 
 

 

Ποιος σου δίνει το κουράγιο να έρθεις αντιμέτωπος με τον κόσμο;

 

 

Μια χαρούμενη οικογένεια // Happy Family

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία: ΧΟΛΓΚΕΡ ΤΑΠΕ
Πρωταγωνιστούν: 

 

Αίθουσα:  1  //  Ώρες προβολής:  17:30* 
Με αστερίσκο (*) προβάλλεται μόνο Σάββατο και Κυριακή
 
 


Ποτέ μην κρίνεις κάποιον από την εμφάνιση του!

 

Γοριλομπελάδες // Snowflake the white gorilla (στα Ελληνικά)

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία:
Πρωταγωνιστούν: 

 

Αίθουσα:  4  //  Ώρες προβολής:  17:30*
Με αστερίσκο (*) προβάλλεται μόνο Σάββατο και Κυριακή


Το να είσαι διαφορετικός σε κάνει και μοναδικό!


 

Εγώ, ο απαισιότατος 3 // Despicable Me 3 (2D) ΕΛΛΗΝΙΚΑ

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία: 
Πρωταγωνιστούν:

 

 

Αίθουσα:  3  //  Ώρες προβολής:  17:35*

Με αστερίσκο (*προβάλλεται μόνο Σάββατο και Κυριακή

 

 

 

 

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική