Αιωνιότητα // Byzantium

Είδος: Θρίλερ
Σκηνοθεσία: ΝΙΛ ΤΖΟΡΝΤΑΝ
Πρωταγωνιστούν: ΤΖΟΝΙ ΛΙ ΜΙΛΕΡ, ΣΑΟΥΑΡΣ ΡΟΝΑΝ, ΤΖΕΜΑ ΑΡΤΕΡΤΟΝ, ΣΑΜ ΡΑΙΛΙ

 
Αίθουσα: 4 // Ώρες Προβολής: 20:00, 22:30

 

Ακαταμάχητη... ανήθικη... ΑΘΑΝΑΤΗ!!



Ο Μόνος Επιζών // Lone Survivor

Είδος: Πολεμική Περιπέτεια
Σκηνοθεσία: ΠΙΤΕΡ ΜΠΕΡΓΚ
Πρωταγωνιστούν: ΜΑΡΚ ΓΟΥΟΛΜΠΕΡΓΚ, ΕΜΙΛ ΧΙΡΣ, ΜΠΕΝ ΦΟΣΤΕΡ, ΕΡΙΚ ΜΠΑΝΑ

 

 Αίθουσα: 1 // Ώρες Προβολής: 17:30, 20:00, 22:30

 
Ζήσε να διηγηθείς την ιστορία!

 



NYMPHOMANIAC: Μέρος 2

Είδος: Δράμα
Σκηνοθεσία: ΛΑΡΣ ΦΟΝ ΤΡΙΕΡ
Πρωταγωνιστούν: ΚΟΝΙ ΝΙΛΣΕΝ, ΟΥΝΤΟ ΚΙΕΡ, ΟΥΜΑ ΘΕΡΜΑΝ, ΣΤΕΛΑΝ ΣΚΑΡΣΓΚΑΡΝΤ, ΓΟΥΪΛΕΜ ΝΤΑΦΟΕ


Αίθουσα: 3
// Ώρες Προβολής: 17:30, 22:15

Ξεχάστε την αγάπη.


ΑΥΣΤΗΡΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΑΠΟ 18 ΚΑΙ ΑΝΩ!!



Νώε // Noah (3D)

Είδος: Δραματική Περιπέτεια
Σκηνοθεσία: ΝΤΑΡΕΝ ΑΡΟΝΟΦΣΚΙ
Πρωταγωνιστούν: ΑΝΤΟΝΙ ΧΟΠΚΙΝΣ, ΕΜΑ ΓΟΥΑΤΣΟΝ, ΝΙΚ ΝΟΛΤΕ, ΤΖΕΝΙΦΕΡ ΚΟΝΕΛΙ, ΡΑΣΕΛ ΚΡΟΟΥ

 

 Αίθουσα: 5 // Ώρες Προβολής: 19:50, 22:30


Το τέλος του κόσμου... είναι μόνο η αρχή!!

 



LEGO: Η ταινία // The LEGO movie 3D (μεταγλ.)

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία: ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ ΜΙΛΕΡ
Πρωταγωνιστούν: ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΔΑΝΕΙΖΟΥΝ ΟΙ: ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ, ΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΤΗΣ, ΣΙΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ


Αίθουσα: 2
// Ώρες Προβολής: 18:00


Η ιστορία του κανένα που έσωσε τους πάντες!!




300: Η άνοδος της Αυτοκρατορίας // 300: Rise of an Empire (3D)

Είδος: Επική Περιπέτεια
Σκηνοθεσία: ΝΟΑΜ ΜΟΥΡΟ
Πρωταγωνιστούν: ΕΥΑ ΓΚΡΙΝ, ΛΕΝΑ ΧΙΝΤΕΙ, ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΓΟΥΕΝΧΑΜ, ΡΟΝΤΡΙΓΚΟ ΣΑΝΤΟΡΟ


Αίθουσα: 2
// Ώρες Προβολής: 22:20


Κατάκτησε τη δόξα!!!



LEGO: Η ταινία // The LEGO movie ΑΠΛΟ ΦΙΛΜ (μεταγλ.)

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία: ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ ΜΙΛΕΡ
Πρωταγωνιστούν: ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥΣ ΔΑΝΕΙΖΟΥΝ ΟΙ: ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΡΛΑΜΠΑΣ, ΝΤΙΝΟΣ ΣΟΥΤΗΣ, ΣΙΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Αίθουσα: 5 // Ώρες Προβολής: 17:40

Αίθουσα: 3
// Ώρες Προβολής: 20:10


Η ιστορία του κανένα που έσωσε τους πάντες!!



300: Η άνοδος της Αυτοκρατορίας // 300: Rise of an Empire (ΑΠΛΟ ΦΙΛΜ)

Είδος: Επική Περιπέτεια
Σκηνοθεσία: ΝΟΑΜ ΜΟΥΡΟ
Πρωταγωνιστούν: ΕΥΑ ΓΚΡΙΝ, ΛΕΝΑ ΧΙΝΤΕΙ, ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΓΟΥΕΝΧΑΜ, ΡΟΝΤΡΙΓΚΟ ΣΑΝΤΟΡΟ

Αίθουσα: 4 // Ώρες Προβολής: 18:00

Αίθουσα: 2
// Ώρες Προβολής: 20:10

Κατάκτησε τη δόξα!!!