Ο θησαυρός

 

Είδος: Κωμωδία
Σκηνοθεσία: ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΡΚΙΔΗΣ
Πρωταγωνιστούν: ΦΑΙΗ ΞΥΛΑ, ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΜΙΤΣΕΛΗΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ, ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ , ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΚΗΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΛΥΒΑΤΣΗΣ, ΣΟΦΙΑ ΜΟΥΤΙΔΟΥ, ΜΑΓΔΑ ΠΕΝΣΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΡΔΟΥΜΗΣ, ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΚΟΥΔΗ, ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΚΑΣ

 

Αίθουσα:  5  //  Ώρες προβολής:  20:05, 22:20 
 

 

 

Όλα από την αρχή // The Bachelors

 

Είδος: Δραματική Κομεντί
Σκηνοθεσία: ΚΕΡΤ ΒΕΛΚΕΡ
Πρωταγωνιστούν: ΤΖΕΪ ΚΕΪ ΣΙΜΟΝΣ, ΟΝΤΕΓΙΑ ΡΑΣ , ΖΟΥΛΙ ΝΤΕΛΠΙ, ΤΖΟΣ ΓΟΥΙΓΚΙΝΣ

 

Αίθουσα:  3  //  Ώρες προβολής:  20:10
 


Δεν είναι ποτέ πολύ αργά για μια δεύτερη ευκαιρία.

 

 

Ξαναγύρισε ο μπαμπάς // Daddy's Home 2

 

Είδος: Κωμωδία
Σκηνοθεσία: ΣΟΝ ΑΝΤΕΡΣ & ΜΠΡΑΪΑΝ ΜΠΕΡΝΣ
Πρωταγωνιστούν: ΜΕΛ ΓΚΙΜΠΣΟΝ, ΤΖΟΝ ΛΙΘΓΚΟΟΥ, ΓΟΥΙΛ ΦΕΡΕΛ, ΜΑΡΚ ΓΟΥΛΜΠΕΡΓΚ

 

Αίθουσα:  1  //  Ώρες προβολής:  20:20, 22:30 
 


Περισσότεροι μπαμπάδες. Περισσότερα προβλήματα.

 

 

Εγώ ο κολοκυθάκης (Ελληνικά)

 

Είδος: Παιδική
Σκηνοθεσία: ΚΛΩΝΤ ΜΠΑΡΑ
Πρωταγωνιστούν: Τις φωνές του δανείζουν οι: ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΤΑΪΚΟΥ, ΕΒΕΛΙΝΑ ΑΡΑΠΙΔΗ, ΠΟΙΜΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

 

Αίθουσα:  3  //  Ώρες προβολής:  17:45* 
Με αστερίσκο (*) μόνο προβολές Σάββατο και Κυριακή
 

 
 

 

Χωρίς διέξοδο // Collide

 

Είδος: Περιπέτεια
Σκηνοθεσία: ΕΡΑΝ ΚΡΙΒΙ
Πρωταγωνιστούν: ΑΝΤΟΝΙ ΧΟΠΚΙΝΣ, ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΟΥΛΤ, ΦΕΛΙΣΙΤΙ ΤΖΟΟΥΝΣ, ΜΠΕΝ ΚΙΝΓΚΣΛΕΪ, ΜΑΡΟΥΑΝ ΚΕΝΖΑΡΙ

 

Αίθουσα:  2  //  Ώρες προβολής:  20:15, 22:25 

 


Μέχρι πού θα έφτανες για εκείνη που αγαπάς;

 

JUSTICE LEAGUE (2D)

 

Είδος: Περιπέτεια Φαντασίας
Σκηνοθεσία: ΖΑΚ ΣΝΑΪΝΤΕΡ
Πρωταγωνιστούν: ΜΠΕΝ ΑΦΛΕΚ, ΝΤΑΙΑΝ ΛΕΙΝ, ΤΖΕΡΕΜΙ ΑΙΡΟΝΣ, ΑΜΠΕΡ ΧΕΡΝΤ

 

 

Αίθουσα:  4  //  Ώρες προβολής:  20:00, 22:30
 


Ενωμένοι.

 

SAW: LEGACY

 

Είδος: Θρίλερ
Σκηνοθεσία: THE SPIERIG BROTHERS
Πρωταγωνιστούν: ΚΑΛΟΥΜ ΚΙΘ ΡΕΝΙΜ, ΜΑΤ ΠΑΣΜΟΡ, ΚΛΕ ΜΠΕΝΕΤ, ΧΑΝΑ ΕΜΙΛΙ ΑΝΤΕΡΣΟΝ

 

 
Αίθουσα:  3  //  Ώρες προβολής:  22:25 



Γίνε Jigsaw!!

 

Μια χαρούμενη οικογένεια // Happy Family

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία: ΧΟΛΓΚΕΡ ΤΑΠΕ
Πρωταγωνιστούν: 

 

Αίθουσα:  5  //  Ώρες προβολής:  17:35* 
Με αστερίσκο (*) μόνο προβολές Σάββατο και Κυριακή
 
 


Ποτέ μην κρίνεις κάποιον από την εμφάνιση του!

 

LEGO NINJAGO - ΕΛΛΗΝΙΚΑ (2D)

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία: Τ. ΜΠΙΝ, Π. ΦΙΣΕΡ, Μ. ΛΟΓΚΑΝ
Πρωταγωνιστούν: 

 

Αίθουσα:  1  //  Ώρες προβολής:  17:45* 
Με αστερίσκο (*) μόνο προβολές Σάββατο και Κυριακή 

 

Ανακάλυψε τον νίντζα μέσα σου!

 

 

Γοριλομπελάδες // Snowflake the white gorilla (στα Ελληνικά)

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία:
Πρωταγωνιστούν: 

 

Αίθουσα:  4  //  Ώρες προβολής:  17:40*
Με αστερίσκο (*) μόνο προβολές Σάββατο και Κυριακή


Το να είσαι διαφορετικός σε κάνει και μοναδικό!


 

Εγώ, ο απαισιότατος 3 // Despicable Me 3 (2D) ΕΛΛΗΝΙΚΑ

 

Είδος: Κινούμενα Σχέδια
Σκηνοθεσία: 
Πρωταγωνιστούν:

 

 

Αίθουσα:  2  //  Ώρες προβολής:  17:30*

Με αστερίσκο (*) μόνο προβολές Σάββατο και Κυριακή

 

 

 

 

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική ΤΑΙΝΙΕΣ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ